Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszej firmy zajmującej się w głównej mierze REKLAMĄ WIZUALNĄ.

Firma reklamowa BRAVO s.c. posiada pełną linię produkcyjną, dlatego też nasi klienci otrzymują produkt w trybie ekspresowym. 

Wykonujemy reklamy wszelkiego rodzaju, kształtu i koloru, przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Realizując zlecenia staramy się zapewnić naszym klientom wybór z szerokiej palety różnorodnych form i nośników reklamy

Nasi klienci spośród wielu rodzajów reklamy zewnętrznej w formie przestrzennej najczęściej wybierają kasetony podświetlane LED. Bogata kolorystyka folii do podświetleń pozwala na dobranie barw do każdego logo firmy, dzięki czemu reklama siedziby czy oddziału przedsiębiorstwa doskonale widoczna jest nawet z bardzo dużej odległości, zarówno w dzień jak w nocy. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy eleganckie oraz bardzo trwałe kasetony z dibondu.

Formy przestrzenne bardzo dobrze prezentują się również wewnątrz budynków. Litery lub logo firmy wycięte z PCW różnej grubości i umieszczone na ścianie mogą stanowić elegancki element dekoracyjny wnętrza biura. Kasetony podświetlane LED typu Super Slim czyli bardzo cienkie obrazy podświetlane oraz podświetlane ramki reklamowe również doskonale nadają się do dekoracji wnętrza budynku firmy.

Firma reklamowa BRAVO zajmuje się również aranżacją stoisk targowych. Dzięki przygotowanym przez nas reklamom, twoja firma zostanie zauważona na targach, dzięki czemu uzyskasz nowych klientów. Wykonujemy również aranżacje stoisk handlowych supermarketów, sklepów spożywczych, galerii handlowych. Dzięki tabliczkom opisowym z pcv lub plexi, wykonywanym w naszej firmie, klienci mogą z łatwością zorientować się w układzie przestrzennym sklepów. Za sprawą tego codzienne zakupy stają się przyjemnością.

Inne typy reklam popularne wśród naszych klientów z Tarnowa oraz okolic, które są dobrym sposobem promocji każdej firmy są między innymi billboardy, banery, tablice reklamowe. 

Firma Bravo s.c. specjalizuje się również w oklejaniu samochodów zarówno osobowych jak też transportowych. Reklama na samochodach to doskonały sposób na promowanie przedsiębiorstwa. Często jako nośnik reklamy wykorzystywane są również autobusy, które docierając do poszczególnych części miasta, informują potencjalnych klientów o specyfikacji firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w dziale portfolio.